Civic Hatchback
YENİ VAZGEÇİLMEZİNİZ

Yeni Civic Hatchback’in direksiyonuna geçtiğiniz an onunla yola çıkmak için sabırsızlanacaksınız.

Ergonomik sürüş pozisyonu ve çift pinyonlu yeni direksiyon sistemiyle yeni Civic Hatchback, mükemmel bir geri bildirim ve kontrol sağlarken benzersiz bir sürüş deneyimi de yaşatıyor. Yeni Civic Hatchback’in çok noktadan bağlantılı arka süspansiyon ve McPherson tipi ön süspansiyonu sürüş dinamizmini destekliyor.

Tüm bu teknolojiler en ileri mühendislikle buluştu ve bugüne kadar en gelişmiş, en sportif Civic Hatchback ortaya çıktı. Tamamen hafif bir gövde elde etmek için yeni Civic Hatchback, en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Yüksek dayanımlı malzemelerle yeni Civic Hatchback, hem hafif hem de sağlam bir gövde yapısına sahip. Böylece daha dinamik, daha atak.

Yeni Nesil Güç

Yeni Civic Hatchback ile hayatınızın her anında performansı yaşamanız için, Honda mühendisleri gece gündüz çalıştı ve 182 PS gücündeki 1.5 L VTEC Turbo motoru tasarladı.

Yeni Civic Hatchback’in yüksek performanslı motoru, yumuşak vites geçişleriyle öne çıkan CVT şanzımanıyla donatıldığında, performans ve yakıt ekonomisi arasında mükemmel bir denge ortaya çıkıyor. Bu denge de Honda’nın Earth Dream Technology felsefesini yansıtıyor.