Civic Hatchback
ÖZGÜRCE HAYAL KURANLAR İÇİN TASARLANDI

Baştan aşağı yeniden tasarlanan ve geliştirilen yeni Civic Hatchback, Honda’nın yenilikçi ruhunu ve mükemmeliyetçi bakış açısını bir araya getiriyor.

Sonuç; direksiyonun başına her geçtiğinizde heyecanı ve konforu hissedeceğiniz, hatchback dünyasına yeni bir boyut getiren iç hacmiyle tamamen özgün bir otomobil.

Yeni Civic Hatchback sportif ruhuyla hayatınız için vazgeçilmez olacak.

 

ARTIK HER ANINIZ HEYECAN DOLU

Yeni Civic Hatchback’in tasarımındaki sert ve keskin çizgilerle yumuşak ve dinamik kıvrımlar, ona hem şık hem de sportif bir ruh katıyor.

Heyecan veren sıra dışı tasarıma sahip yeni Civic Hatchback ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

 

HER AÇIDAN SPORTİF

Kaslı çizgileri, güçlü performansı ve ortada konumlandırılan çift egzoz çıkışıyla yeni Civic Hatchback içinizdeki sportif ruhu yansıtacak.

Aerodinamik açıdan optimize edilmiş gövde kiti, gösterişli stop lambaları ve tavan spoyleri, yeni Civic Hatchback’e hem estetik hem de dinamikbir görünüm kazandırıyor.

 

HER DETAYI ETKİLEYİCİ

Dinamik tasarıma sahip siyah ön ızgara ve güçlü LED ön farların ardındaki 182 PS gücündeki 1.5 L VTEC Turbo motor, yeni Civic Hatchback’in göz alıcı tasarımına etkileyici performansı ekliyor. Kırmızı aydınlatmalı göstergeler, alaşımlı pedallar, deri direksiyon simidi ve karbon görünümlü detaylar da bu sportif ruhu destekliyor.

Kısacası yeni Civic Hatchback kalp atışınızı hızlandırmak için sizi bekliyor.

Renk Seçenekleri