HR-V
Her an hayata bağlı, her an eğlenceyle iç içe

Bütün yeni nesil Honda modelleri gibi Honda HR-V de, yeni nesil bilgi ve eğlence multimedya sistemi Honda Connect ile donatıldı. Böylece seyahat esnasında da müziklerinizden veya arkadaşlarınızdan uzak kalmamış oluyorsunuz.

Yeni nesil bilgi ve eğlence sistemi Honda Connect, Wifi Bağlantısı* ve Mobile Wifi Router gibi teknolojiler sayesinde seyahat halindeyken de dış dünya ile kesintisiz şekilde bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Honda Connect’in 7” büyüklüğündeki dokunmatik ekranını sevdiğiniz bir fotoğrafla kişiselleştirebilirsiniz. Aha™ radyo özelliği sayesinde belirlemiş olduğunuz rota için kolaylıkla sevdiğiniz bir müziği de atayabiliyorsunuz. Bunun dışında internet üzerinden sağlanan müzik servisleri ve dünyanın herhangi bir yerinde haber, hava durumu ve spor yayını yapan radyo programlarını da yine bu sistem üzerinden dinleyebilirsiniz.

Bluetooth bağlantısı sayesinde akıllı telefonunuzu otomobile entegre Hands Free Telefon Sistemi’ne (HFT) bağlayabiliyorsunuz. Üstelik dokunmatik ekran üzerinden internet tarayıcısına** erişim sağlamak da mümkün. Dahası, MirrorLink*** özelliğine sahip Honda Connect ile, ödüllü Garmin uydu navigasyon da sunuluyor.

 

En sevdiğiniz fotoğrafı duvar kağıdı olarak yükleyerek Honda Connect’i kişiselleştirebilirsiniz. Bunun dışında ana ekranı kendi stilinize uygun olarak şekillendirme olanağına da sahipsiniz.

Honda Connect’in hassas dokunmatik ekranını kullanarak akıllı telefonunuzdaki rehberinize erişim sağlayabilirsiniz.

Garmin PhotoReal™; gelecek kavşağı gerçek bir fotoğrafla ekranda gösteriyor ve gidilecek yönü okla işaretleyerek güvenli bir yönlendirme yapıyor. Sistem ayrıca; alternatif rotalar, hız limiti göstergesi, 3D bina ve arazi gösterimi gibi özellikleri de içeriyor. Üstelik 4 yıl boyunca harita güncellemelerini de ücretsiz olarak sunuyor.

İnternet radyosu, Facebook ve Twitter erişimine izin veren Aha™ uygulaması, bunun yanı sıra size restoran veya otel gibi mekanları bulma imkanı da sunuyor.