Honda Kampanyalar

Honda Servis Kampanyası

Honda İnallar İstanbul Yolu servisine gelin, 2011 ve öncesi tüm Civic , Jazz ve City modellerinde 350 TL'ye , CRV ve Accord modellerinde 400 TL'ye varan Honda bakım fırsatlarından yararlanın. Üstelik fren balata&disklerde %30, kampanyalı bakım&tamir parça ve işçiliklerinde %20 indirim** sizleri bekliyor. 

 

Kampanya 30 Eylül'e kadar Honda İnallar İstanbul Yolu servisinde geçerlidir. Paket kapsamında hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, yağ değişimi ve işçilik bulunmaktadır. Paket fiyatı Honda Civic, Honda Jazz ve Honda City modelleri için 350 TL, Honda CRV ve Honda Accord modelleri için 400 TL’dir. **Kampanya paketine dahil olan parçalar hariç, diğer tamir, bakım ve parçalarda %20 indirim uygulanacaktır.

 

Detaylı Bilgi

Honda CRV Prestij Paket
  • Egzoz Nikelajı - Oval
  • Yan Basamak - Beyaz 
  • Tavan Spoyler

Kampanya stoklarla sınırlı olup, 2013-2018 model araçlar için 30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerlidir. KDV ve montaj dahildir. 

Detaylı Bilgi

Honda İnallar'dan Faiz İndirimi!

Ağustos ayının en çok satan modeli Civic Sedan ve Civic Hatchback'ler, 30.000 TL'ye 15 ay %0,99 faiz oranı fırsatıyla Honda İnallar'da sizi  bekliyor.

Şimdi hurda teşviği avantajıyla 

Detaylı Bilgi

Servis'e Gelen Test Sürüşüne Çıkıyor, Esktra İndirim Kazanıyor.

30 Eylül'e kadar 2015 model ve öncesi Honda'nızı Honda İnallar Servisleri'ne getirin, avantajlı fiyatlardan yararlanın. Üstelik biz Honda'nıza bakım yaparken, siz yeni Honda'larla test sürüşü yapın, ekstra indirim kazanın. 

  • Fren,balata ve disklerde %30 indirim 4 lastik alana sürpriz hediyeler*
  • Periyodik bakım ve tamirde %15 indirim
  • Test sürüşü yapanlara özel ekstra %5 indirim
  • Ücretsiz Check-up 
  • Ücretsiz ürün güncelleme 

*4 adet Michelin marka lastik alımına 100 TL değerinde yakıt çeki hediyedir. 4 adet Continental marka lastik alımına kabin boy valiz hediyedir. 4 adet Bridgestone marka lastik alımına 150 TL + KDV olarak indirim yapılacaktır. 

Detaylı Bilgi