Zaman Tanımaz

VIDEOYU İZLE

Accord

ŞİMDİ 1.041.300 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ
  • Platin Beyaz

ZAMANA MEYDAN OKUYAN RUH

Her ayrıntıda kusursuz olmak. Kalıpların dışına çıkmak. Herkesi etkisi altına almak. O, gücüyle, duruşuyla, tarzıyla, ruhuyla nesiller boyu hep vazgeçilmez oldu. Ve şimdi bir klasik yeniden doğdu. Zaman tanımayan ruhuyla yeni Honda Accord karşınızda.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

LED Farlar & LED Sis Farları

Yeni Accord’un cesur ön tasarımını, otomatik açılıp kapanabilen full LED ön farları ve LED sis farlarının birleşimi oluşturuyor.


LED Arka Stop Lambası

Yeni Accord’un LED arka stop lambaları güçlü ve dinamik görünümü destekleyecek şekilde tasarlandı.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

Alüminyum Alaşımlı Jantlar

Yeni Accord'un 18 inç keskin alaşım özel jantları gürültüyü 6 dB azaltıyor. Lastikler sayesinde ise yuvarlanma direncini azalırken sürüş kalitesini bir üst düzeye taşıyor.


Açılabilir Cam Tavan

Sürüş konforunu arttırmak için dizayn edilen açılabilir cam tavanı sayesinde daha aydınlık ve daha ferah bir iç mekan sunuyor. Sadece tek bir dokunuşunuz yeterli.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

Çift Egzoz Çıkışı

Yeni Accord’un zaman tanımayan tasarımındaki Çift Egzoz Çıkış detayları hem sürüş hem de stil tutkunuz için prestijli bir dışa vurum sergilemenizi sağlıyor.


Etkileyici İç Tasarım

Accord’un geniş gövdesi ve uzun aks mesafesi sonucunda geniş bir iç mekan elde edilirken iç mekânda kullanılan özel malzemeler her dokunuşta kaliteyi ve mükemmelliği hissettiriyor.

Yeni Honda Accord

Premium İç Mekan Deneyimi

Ön konsol, mükemmel dokusu ve 3 katmanlı tasarımı ile dikkat çekiyor. Konsolun, yanlara doğru kıvrılarak kapı panelleriyle bütünleşen mimarisi ise güvenlik hissini artıyor. Honda iç tasarım unsuru olan Soft Touch vites kumandası, iç mekanın kalite algısını yükseltiyor.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

Deri Direksiyon & Gösterge Ekranı

Yeni Accord’da karakteristik Honda tasarım yaklaşımının parçası olarak en sık kullanılan sistemleri yönetebileceğiniz kumandalar direksiyon simidine entegre edilirken; ultra ince 7 inç TFT sürücü ekranı sağ taraftaki büyük hız göstergesi ile birlikte sürüşle ilgili birçok önemli bilgiyi sürücüye okunaklı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.


Geniş Bagaj Hacmi

Zaman tanımaz Honda tasarımı, hayatınıza kolaylık katmak için sınır da tanımıyor ve ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayacak 570 litrelik geniş bir bagaj hacmi de sunuyor.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

Geniş Diz Mesafesi

Honda’nın, “Minimum makine, maksimum insan” tasarım felsefesinin sonucu ortaya çıkan üst düzey konforu; geniş diz mesafesi ve ferah bir iç mekan kullanımı sunan Accord ile deneyimleyeceksiniz.


YAŞAM ALANI

Konforunuzu ön planda tutan bir tasarım felsefesi ile geliştirilen yeni Accord; geniş iç kabini ve hayatınızı kolaylaştıracak saklama alanları ile fonksiyonel ve sahip olduğu teknolojilerle yaşanabilir bir iç mekan sunuyor. Kalite algısını yükselten ince detaylarla prestiji en üst seviyede hissedeceksiniz.


Deri Koltuklar

Her dokunuşunuzda prestiji hissedeceğiniz deri koltuklar; ergonomik yapıları ve fonksiyonları sayesinde şık bir görünüm sunmakla kalmıyor, konforu da üst düzeye taşıyor.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

Isıtmalı koltuklar

Hava sıcaklığı düşse bile yolcuklarınızdaki konfor ve keyif seviyenizi hep en üstte tutacak.


Elektrikli Ön Koltuklar

Tüm vücut yapıları için ergonomik şekilde tasarlanan koltuklar, ayarlanabilir özellikleri ile de rahatınızı üst seviyeye taşıyor. Accord yeni tasarımında; 8 yönlü ayarlanabilir ve 2 hafızalı koltuğu sürücüler için sunulurken yolcular için de 4 yönlü ayarlanabilir koltuklar bulunuyor.

Yeni Honda Accord

PERFORMANS

Mükemmel performans ve akıcı sürüş sağlayan karakteristik özellikleri ile gücü hissedeceksiniz; detaylı düşünülmüş fonksiyonları ile bu gücü kolayca yöneteceksiniz.


Yeni Honda Accord

Elektrikli Ön Koltuklar

Tüm vücut yapıları için ergonomik şekilde tasarlanan koltuklar, ayarlanabilir özellikleri ile de rahatınızı üst seviyeye taşıyor. Accord yeni tasarımında; 8 yönlü ayarlanabilir ve 2 hafızalı koltuğu sürücüler için sunulurken yolcular için de 4 yönlü ayarlanabilir koltuklar bulunuyor.

Yeni Honda Accord

Direksiyon Üzerinden Vites Değiştirme

Sürekli değişken şanzımandaki (CVT) vites değiştirme aralıklarını veya otomatik şanzımanı kolayca kontrol etmenizi sağlayan, Direksiyon Üzerinden Vites Değiştirme özelliği ile sürüş konforunuz, zamanın ruhuna meydan okuyacak.

Yeni Honda Accord

Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Özelliği

Accord’un teknolojik konforunu, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma özelliğiyle de yaşayacaksınız. Anahtarı cebinizden çıkarmanıza gerek kalmadan kilidi rahatça açabilir; yine anahtara ihtiyaç duymadan START/STOP düğmesine basarak aracınızı çalıştırabilirsiniz.


TEKNOLOJİ

Sezgisel, kullanımı basit ve son derece teknolojik... Apple CarPlay ve Android Auto özelliği, multimedya sistemini yönetmenizi sağlayan 8” dokunmatik ekran ve sürüş deneyiminizi üst seviyeye taşıyacak pek çok özelliğiyle yeni Accord, gelişmiş donanımın sunduğu yolculuk konforunu yaşatıyor.


Uzaktan Motor Çalıştırma

Sınıfında tek olmasıyla dikkat çeken, Uzaktan Motor Çalıştırma özelliği ile araca binmenize gerek kalmadan motoru çalıştırabilir; aracınızı otomatik olarak en son bıraktığınız ısıya getirebilirsiniz.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

Android Auto & Apple CarPlay

Apple Car Play ve Android Auto özelliği sayesinde telefonunuzdaki uygulamalara kolayca ulaşma, dokunmatik ekran ile aktive etme ve Siri gibi uygulamaları sesinizle kontrol imkanı sağlıyor.


Kablosuz Şarj

Özellikle uyumlu akıllı telefonunuzu, Kablosuz Şarj Özelliği ile şarj ederek, araç içerisinde şarj kablosu karmaşasıyla uğraşmadan zahmetsizce kullanılacak şekilde tasarlandı.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

Geri Görüş Kamerası

Normal, üst-alt ve geniş olmak üzere 3 açı opsiyonuna sahip Geri Görüş Kamerası, her geri gidişinizde güvenle hareket edebilmeniz için tasarlandı.


Honda Sensing

Sizi ve yolcularınızı korumak için en gelişmiş güvenlik teknolojisi ile geliştirilen ve otonom sürüş imkanı sağlayan Honda SENSING, tüm Honda ürün yelpazesinde standart olarak yer almaktadır. Yeni Accord’da sunulan Honda SENSING özellikleri arasında en gelişmiş sürüş destek özelliklerine de sahip olacaksınız.


Çarpışma hafifletici fren sistemi

Bir otomobille veya yayayla çarpışma olasılığı söz konusu olduğunda bu özellik sizi tehlikeye karşı uyarıyor ve olası çarpışmanın şiddetini en aza indirmek için hızınızı azaltıyor.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

Uyarlanabilir hız sabitleyici


Şerit takip uyarı sistemi ve şerit koruma destek sistemi

Otomobilin içinde bulunduğu şeridin dışına çıkması halinde (sinyal lambası etkinleştirilmediği durumlarda) sistem sizi görsel ve işitsel olarak uyarır ve aracı tekrar şeride sokmak için dikkatinizi çeker. Böylelikle sistem hem şeritte kalmanıza yardımcı olurken ve hem de sürüş boyunca direksiyon düzeltme gereksiniminiz azalıyor.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

Şeritte tutma asistanı

Ön cama monte edilen kamera, otomobilin yol dışına çıkmak üzere olduğunu tespit ediyor ve elektrikli direksiyon sistemine müdahale ederek aracı tekrar yola sokmak için manevra yapıyor. Sistem bazı durumlarda fren de yaparak otomobili yavaşlatabiliyor.


Güvenlik

Honda mühendisleri tarafından geliştirilen Accord, yeni ve standart birçok aktif-pasif güvenlik ve sürüş destek donanımları sunuyor. Üstün güvenlik donanımları ile üst düzey bir sürüş konforuna ulaşacaksınız.


Kör Nokta Uyarı Sistemi

Kör noktada kalan araçları tespit ederek ilgili tarafın yan aynasında yanıp sönen bir ışık ve sesli uyarıyla sürücüyü uyarıyor. Bu sayede şerit değişikliğini daha güvenli yapmanızı sağlıyor.

Yeni Honda Accord

Yeni Honda Accord

Çapraz Trafik Uyarı Sistemi

ÖGeri manevra esnasında devreye giriyor ve her iki yönden yaklaşan araçları algılayıp sürücüyü olası bir tehlikeye karşı sesli ve görsel olarak uyarıyor.