Özgürce Hayal Kur

VIDEOYU İZLE

Civic Hatchback

Fiyat listemiz güncellenmektedir.

SİZİ ARAYALIM

ARTIK HER ANINIZ HEYECAN DOLU

Civic Hatchback sportif ruhuyla hayatınız için vazgeçilmez olacak.

Civic Hatchback’in tasarımındaki sert ve keskin çizgilerle yumuşak ve dinamik kıvrımlar, ona hem şık hem de sportif bir ruh katıyor.

Heyecan veren sıra dışı tasarıma sahip Civic Hatchback ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Honda Civic Hatchback

Honda Civic Hatchback

VAZGEÇİLMEZİNİZ

Civic Hatchback’in direksiyonuna geçip sportif ruhuyla tanıştığınızda, onunla yola çıkmak için sabırsızlanacaksınız.

Civic Type R’la benzer teknolojilere sahip Civic Hatchback, Uyarlanabilir Amortisör Sistemi’yle* virajlarda veya fren yaparken, aracınızın dengesini etkili bir şekilde artırarak daha sportif bir sürüş deneyimi sunuyor.

Ergonomik sürüş pozisyonu ve çift pinyonlu direksiyon sistemiyle Civic Hatchback, mükemmel bir geri bildirim ve kontrol sağlarken benzersiz bir sürüş deneyimi de yaşatıyor. Civic Hatchback’in çok noktadan bağlantılı arka süspansiyon ve McPherson tipi ön süspansiyonu sürüş dinamizmini destekliyor.


HAYATINIZIN HER ANINDA PERFORMANS

1.5 L

MOTOR

182 PS

MAKSİMUM GÜÇ

220 Nm

TORK


EARTH DREAM TECHNOLOGY FELSEFESİ

Hayatınızın her anında performansı yaşamanız için Civic Hatchback'in, 182 PS güç ve 220 Nm tork değerinde heyecan veren performansa sahip 1.5 L VTEC Turbo motoru bulunuyor.

Civic Hatchback’in performans ve yakıt ekonomisini mükemmel bir dengeyle sunan 1.5 L VTEC Turbo motoru, Earth Dreams teknolojisiyle üretiliyor ve akıcı sürüş deneyimi yaşatan CVT şanzıman ile birlikte sunuluyor.

Honda Civic Hatchback