Bildiğiniz CR-V, Bambaşka Bir His

VIDEOYU İZLE

CR-V

Fiyat listemiz güncellenmektedir.

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ
 • Platin Beyaz
 • Gümüş Gri
 • Magnezyum Gri
 • Kristal Kırmızı
 • Kristal Siyah
 • Kozmik Mavi

DAHA AKILLI, DAHA PRESTİJLİ, DAHA GÜVENLİ

Gerçekliği zorlayan sürüş deneyimiyle geçtiğiniz her yerde CR-V rüzgarları essin! Şehrin her köşesini premium sürüş keyfiyle alt üst etmeniz için dünyanın en çok satan SUV modelini geliştirdik. Karşınızda daha kaliteli, daha prestijli ve daha güvenli bir yolculuk için en güçlü ortağınız: Honda CR-V!

Modern ve sportif dış tasarım detayları ile harmanlanan ve herkes tarafından bilinen siluetin çok daha kaslı görünümü, bu tasarım ile yorumlanmış karakteristik farları, CR-V'ye son derece dinamik bir hava katıyor. Hayatın hızına CR-V farkıyla yetişin!

Prestijli duruşu, güven dolu akıllı teknolojileri ve evinizin huzurunu aracınıza taşıyan Honda CR-V , sizinle hayatınızın yolculuğuna çıkmaya hazır! Peki ya siz?

Honda CR-V

Honda CR-V

KONFOR VE HUZUR HAREKETE GEÇTİ

Yatay formlu iç mekân mimarisi ve kaliteli malzemeleriyle ferahlığın tadını çıkarın. Ön konsol ve kapı döşemelerinde kullanılan ahşap detaylarıyla kalite hissini doyasıya yaşarken, iç mekanın doğal ambiyansıyla konfor ve huzuru yolculuğun her anında hissedin. Havalandırma ızgaraları, direksiyon, kapı kolları ve klimanın kumanda panelinde kullanılan metallerle yol boyunca modernliğin keyfini sürün.

Dijital hız ve devir göstergesine sahip gösterge panelinde bulunan 7 inç büyüklüğündeki TFT- LCD ekranı; alt bölümdeki navigasyon, sms, akıllı telefon rehberi, dört tekerden çekiş durumu ve yol bilgisayarı gibi ayrıcalıklı fonksiyonlarıyla kapıyı kapattığınız anda ayrıcalığı hissedin.

Göz Hizası Gösterge Paneli özelliğiyle gözünüzü yoldan ayırmadan arama yapın, mesajlaşın, rotanızı takip edin ve favori yol müziğinizle yolculuğunuzun keyfini katlayın!

2019’un gözde modeli Honda CR-V’de ilk kez standart olarak kullanılan Aktif Gürültü Önleme Teknolojisi ile yolculuğunuz hiç bitmesin isterseniz, şaşırmayın deriz! Kabin içindeki düşük frekanslı sesleri iki adet mikrofon ile denetleyen ve yol boyunca istenmeyen sesleri minimize eden sistemle konforlu sürüşün tadını çıkarın!

Soğukları etkisiz kılan ısıtmalı ön koltukları, orta kısımdaki üç farklı kombinasyona sahip eşya koyma bölmesi ve ilk kez sunulan 7 koltuklu yapılandırması ile CR-V’de konfor ve huzuru harekete geçirin! Her yolculuğunuzu kusursuz kılmak için donatılan Honda CR-V’nin teknik özelliklerine buradan ulaşarak onu daha yakından tanıyabilirsiniz.


DOĞA DOSTU BİR GÜÇ

Benzinli ve hibrit olmak üzere 2 farklı motor seçeneğine sahip CR-V’yi daima verimli ve benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için en gelişmiş teknolojilerimiz olan VTEC Turbo ve i-MMD Hybrid motorlarıyla donattık. Benzinli motor seçeneğinde 193 PS’lik güç ve 243 Nm tork değeri sunan 1.5L VTEC Turbo motoru, CVT teknolojili otomatik şanzımanı ile hem akıcı hem de maksimum yakıt verimlilğini garanti ediyor.

2.0L i-VTEC benzinli motora sahip CR-V Hybrid’de ise 2 elektrik motoru ve lityum-iyon bataryanın kusursuz işbirliğine tanık olacaksınız.

Bu kusursuz işbirliğinin en büyük avantajı ise benzinli motorun lityum-iyon bataryayı şarj etmek için gerekli olan enerjiyi üretebilmesi. Böylece CR-V Hybrid’i şarj etmek için asla şarj istasyonu aramak zorunda kalmazsınız. Açılımı «Intelligent Multi Mode Drive» olan i-MMD Hybrid Teknolojisi, Elektrikli Sürüş, Hybrid Sürüş ve Benzinli Sürüş modu olmak üzere üç sürüş modu arasında otomatik geçiş yaparak gücü daima verimli ve benzersiz bir sürüş deneyimi olarak size yaşatır.

Honda CR-V

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ


Honda CR-V

ÖNCELİĞİMİZ, GÜVENLİĞİNİZ

Herkes için güvenlik anlayışımızı; aktif & pasif güvenlik özellikleriyle CR-V’nin her donanım seviyesinde bulabilirsiniz. Avrupa’nın bağımsız çarpışma test kurumu EuroNCAP tarafından yapılan güvenlik testlerinde 5 yıldız ile ödüllendirilen Honda CR-V; siz ve sevdikleriniz yolculuğun keyfindeyken her açıdan koruma sağlamaya hazır.

Akıllı Kontrol Sistemi ile elektronik olarak kontrol edilen Gerçek Zamanlı Dört Çeker Sistemi’ni, çekiş kaybı algılandığında otomatik olarak devreye girecek şekilde tasarladık.

Honda CR-V ile konforlu sürüş ve güvenlik çıtanızı zirveye taşıdık. Ayağınızı gaz pedalından çekme hızınızı anlayan “Fast Off” teknolojisi sayesinde aracı aynı devirde tutarak motor freni ile yavaşlamanın konforunu yaşayın.

Hem akıllı hem güvenli Honda CR-V’yi daha yakından tanımak istiyorsanız, çığır açan diğer güvenlik teknolojisi paketlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

İşte koşulsuz güveniniz için geliştirdiğimiz sistemlerden birkaçı:

 • Kör Nokta Uyarı Sistemi

  Yan aynada yanıp sönen ikaz ışığıyla kör noktadaki araçlara dair sürücüyü uyaran sistem sayesinde kolaylıkla ve güvenle şerit değiştirmenizi sağlayan CR-V hem sizi hem diğer araçları güvende tutar.

 • Çapraz Trafik Uyarı Sistemi
 • Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi
 • Şerit Takip Uyarı Sistemi
 • Şerit Koruma Destek Sistemi
 • Şeritte Tutma Asistanı
 • Akıllı Uyarlanabilir Hız Sabitleyici
 • Düşük Hızda Takip Özelliğine Sahip Hız Sabitleyici
 • Trafik İşareti Tanıma Sistemi
 • Akıllı Hız Limitleyici
 • Acil Durumu Araması (E-Call)
 • Yorgunluk Tespit Sistemi