Ne İstediğini Bilenlere

VIDEOYU İZLE

City

ŞİMDİ 1.030.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ
  • Kırmızı
  • Altın Kahverengi
  • Magnezyum Gri
  • Platin Beyaz

Güç, Dinamizm, Tasarım...

Bugün işe, yarın tatile, davette ya da sevdiklerinizle uzun bir seyahatte… Hayatı her yönüyle düşünenler için biz de City’i her yönüyle düşündük. Her sürüşte görünüşe önem verenler için güçlü ve dinamik dış tasarımı, konfor arayanlara geniş iç mekânı ve üstün Honda teknolojileriyle tam da ne istediğini bilenlere.

Yeni Honda City

Kendine has tarzıyla yollarda

Yeni Honda City, aerodinamik özellikleri ile dinamik bir sürüş deneyimi sunarken, Honda mühendisleri tarafından detaylı düşünülmüş tasarımındaki kendine has modern çizgileriyle kusursuz bir sedan görünümü sunuyor.

Yeni Honda City

Yeni Honda City

Alüminyum Alaşım Jantlar

Yeni Honda City, zevkinize göre düşünülen çift renkli elmas kesim, alüminyum alaşımlı ve sportif 16” jantları ile her detayında göz alıcı detaylara yer veriyor.


LED Farlar

Tam LED ön farlar, 3 boyutlu yapıda LED arka farlar, L şeklinde kurgulanan ön far aydınlatması ve sportif arka far aydınlatması ile Yeni Honda City, her yolculukta kendi dinamizmiyle yaşam tarzınıza uyum sağlıyor.

Yeni Honda City

Yeni Honda City

LED Ön Sis Farları

Yeni Honda City, özellikle uzun yolda güvenlik desteği sağlayan LED Ön Sis farlar ile en yoğun siste bile görüşünüzün açık kalmasını sağlıyor.


Geniş İç ve Bagaj Hacmi

Yeni Honda City’nin geniş bagaj hacmi hayatı her yönüyle düşünüp, her şarta hazırlıklı olmayı seçenler için ideal kullanım alanı sağlıyor. 519L’lik bagaj hacmi ile rakiplerine göre avantaj sağlayan Yeni Honda City, farkını ortaya koyuyor.

Yeni Honda City

Yakıtta Tasarruf, Yolculukta Mutluluk

Üstün Honda mühendisliği tarafından geliştirilen verimli i-VTEC motor ve konforlu CVT şanzımanı sayesinde, eşsiz bir güç ve yakıt tasarrufu sağlıyor. İster uzun yola çıkın isterseniz şehirde kısa bir tura, i-VTEC motoru sayesinde sürüş gücü her zaman size eşlik ediyor.

Yeni Honda City
Yeni Honda City

Honda Teknolojisi Her Yolda Sizinle

Yeni Honda City’nin 8” dokunmatik multimedya ekranı, kablolu AppleCarPlay özelliği ile kolay müzik seçimi yapabilir, sesli ve görüntülü komutlarla navigasyonu kolayca kullanabilirsiniz. Android özelliği sayesinde telefonunuzdaki uygulamaları dokunmatik ekrana aktarıp aktive edebilir ve Siri gibi uygulamaları sesinizle kontrol edebilirsiniz.

Yeni Honda City

Yeni Honda City

Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

Siz yorulmayın diye üstün Honda teknolojisinin sunduğu kolaylıklarla donatılan Yeni Honda City, anahtarınızı cebinizden ya da çantanızdan çıkartmanıza gerek kalmadan kapıların açılmasını sağlayarak, anahtarsız bir hayat vadediyor.


Geri Görüş Kamerası

Yeni Honda City, sahip olduğu akıllı kamera ve görüntü algılama sistemi sayesinde arka tarafı net bir şekilde görmenizi sağlar.

Yeni Honda City

Yeni Honda City

Apple CarPlay ve Android Auto

Kablosuz Apple Car Play ve Android özelliği sayesinde telefonunuzdaki uygulamalara kolayca ulaşma, dokunmatik ekran ile aktive etme ve Siri gibi uygulamaları sesinizle kontrol imkanı sağlıyor.


8” Dokunmatik Renkli Multimedya Ekranı

Apple Car Play ve Android Auto özelliklerini içeren 8” büyüklüğündeki dokunmatik ve renkli multimedia ekranı ile fark yaratan Yeni Honda City, müzikten navigasyona yol boyunca ihtiyaç duyacağınız her uygulamaya kolay erişim sağlıyor.

Yeni Honda City