Onunla Her Yolculuk Büyük Bir Keyif

VIDEOYU İZLE

HR-V

ŞİMDİ 386.500 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM

HAYRAN BIRAKAN ŞIK TASARIM

Dünyanın en çok satan küçük SUV* modelini, bir coupe’nin çekici çizgileriyle görmeye ve hep hayalini kurduğunuz o benzersiz sürüş deneyimini yaşamaya hazır olun. Honda HR-V’nin kullanım kolaylığı ve pratikliği ile, bırakın hayat sizi nereye götürürse götürsün.

*Kaynak: JATO Dynamics (Satış periyodu Ocak 2015 - Aralık 2017). Kapsadığı pazarlar EU + EFTA, NAFTA, Çin, Japonya, Brezilya, Rusya, Hindistan, 02 Endonezya, Avustralya, Arjantin, Güney Afrika, Güney Kore, Tayland, Vietnam.

Honda HR-V

Honda HR-V

BEKLENTİLERİ AŞAN DİNAMİK TASARIM

Honda HR-V’nin dinamik tasarımı, görenlerin kalp atışlarını hızlandırıyor. Kendine has tasarım çizgileriyle fazlasıyla çekici görünen Honda HR-V, aerodinamik yapısıyla da tüm bakışları üzerine çekiyor. Krom ön ızgarası, şık LED ön farları, göz dolduran arka krom kaplaması ve sportif ön tamponu ile görünümü hem çok zarif, hem de çok güçlü. Üstelik Honda HR-V, farklı kullanım koşullarına uyum sağlayarak yanınızdan ayrılmazken, yakıt tasarrufuna da katkı sağlıyor.


ONUNLA HER YOLCULUK BÜYÜK BİR KEYİF

İhtiyacınız olan her şey, tam da bulmak istediğiniz yerde. Honda HR-V’nin büyük bir özenle tasarlanan şık ön konsolu, modern teknolojisi ile son derece kullanışlı bir yapı sunuyor. Çift bölgeli klima, elektrikli ayarlanabilir yan aynalar, ısıtmalı ön koltuklar ve yeni premium deri-kumaş koltuklar da, her bir yolculuğu keyfe dönüştürüyor.

Honda HR-V

Honda HR-V

KEYİFLİ BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

Honda HR-V, yaşam tarzınıza uyum sağlamak için tasarlandı. Mesela akıllı, konforlu ve ferah iç hacmi, merkezi bir konuma sahip olan yakıt deposu, geniş, büyük bagajı ve çok daha fazlası... Peki ya zekice uygulanan detaylardan biri olan yenilikçi sihirli koltuklar? Sihirli koltuklar, 60:40 oranında zahmetsizce katlanırken, arka koltuklar da birçok kombinasyon seçeneği sunuyor. Tek bir hareketle, koltuk başları ile birlikte öne doğru katlanarak zeminde kaybolan arka koltuk sırtları, oldukça geniş hacimli bir kullanım alanı ortaya çıkarıyor. Toplamda 1.533 litre* bagaj alanı sağlanırken, geniş bagaj ağzı ve alçak yükleme eşiği, bagaj erişimini kolaylaştırıyor. Ancak Honda HR-V’de sihirli olan tek şey koltuklar değil. Genellikle daha büyük otomobillerde bulunan diz ve baş mesafesi genişliğine sahip olması da bambaşka bir özellik. Açılabilir panoramik cam tavanı sayesinde içeriye daha fazla ışık ve hava girebiliyor. Böylece içindeyken sunduğu ferahlık hissi daha da artıyor.


1.5 L

MOTOR

130 PS

MAKSİMUM GÜÇ

155 Nm

TORK


HER AN HAYATA BAĞLI

Honda HR-V’nin 7 inç büyüklüğündeki renkli-dokunmatik ekrana sahip bilgi ve eğlence sistemi Honda CONNECT ile internet tabanlı müzik servislerine, radyo programlarına, podcast’lere, sesli kitaplara ve sosyal medya hesaplarınıza rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Üstelik, AhaTM * radyo özelliği sayesinde belirlemiş olduğunuz rota için kolaylıkla sevdiğiniz bir müziği de atayabiliyorsunuz. Bunun dışında internet üzerinden sağlanan müzik servisleri ve dünyanın herhangi bir yerinde haber, hava durumu ve spor yayını yapan radyo programlarını da yine bu sistem üzerinden dinleyebilirsiniz. BluetoothTM, akıllı telefonunuzu Bluetooth HFT (Telefon Kiti) sistemine bağlayarak sürüş esnasında bile hayatla ve sevdiklerinizle bağlantıda kalmanızı sağlıyor.

Honda HR-V

HEM AKILLI HEM GÜVENLİ

Honda HR-V’de bulunan Gelişmiş Sürüş Destek Sistemleri, olası bir acil durumda otomatik olarak devreye girecek şekilde tasarlandı. Sistem devreye girdiğinde sizi uyarıp tepki vererek çarpışmalardan korunmanıza yardımcı oluyor.

  • ŞERİT TAKİP UYARI SİSTEMİ

    Otomobilinizin sinyal lambasının etkinleştirilmeyerek şerit dışına çıktığı durumlarda, sistem görsel ve işitsel olarak otomobilinizi şeritte tutmanız gerektiği uyarısını yapıyor.

  • TRAFİK İŞARETİ TANIMA SİSTEMİ
  • AKTİF UZUN FAR KONTROL SİSTEMİ
  • ÇARPIŞMA UYARI SİSTEMİ
  • AKILLI HIZ LİMİTLEYİCİ
  • YOKUŞTA KALKIŞ DESTEĞİ
  • ACİL DURUM FREN DESTEĞİ
  • ŞEHİR İÇİ AKTİF FREN SİSTEMİ