Bir sonraki adıma geç.

ZR-V

ŞİMDİ 2.704.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ
  • Kristal Beyaz / Sedefli
  • Radyant Kırmızı / Metalik

Dış Tasarım

Yeni Honda ZR-V, güçlü SUV karakteriyle ön plana çıkıyor. Led ön farlar ve modern ön ızgara, güçlü görünümünü tamamlıyor. Aerodinamik arka spoyler ve çift egzoz çıkışları ise ZR-V’nin sportif görünümü destekliyor.

Yeni Honda ZR-V

Yeni Honda ZR-V

Panoramik açılabilir cam tavan

Kabin içinin daha fazla ışık ve temiz hava almasını sağlayan panoramik açılabilir cam tavan, aydınlık ve havadar bir iç mekan oluşturarak ferah yaşam alanı sunar.


Akıllı ön farlar

Akıllı ön farlar otomatik eğim ayarını yaparak sürüşe odaklanılmasına yardımcı olur. Aktif dönüş aydınlatması ise dönüşlerde dönüş yönünde ek aydınlatma ile işlevsellik sunar ve adaptif uzun far sistemi, diğer trafik paydaşlarını rahatsız etmeden yolu en iyi şekilde aydınlatır.

Yeni Honda ZR-V

Yeni Honda ZR-V

Dijital ekran

Yüksek çözünürlüklü 10,2 inçlik dijital gösterge ekranı, hibrit sürüş mod değişimi ve güç akışı da dahil olmak üzere sürüş anında ihtiyaç duyulabilecek tüm bilgileri net bir şekilde gösteriyor.


Honda CONNECT multimedya sistemi

9 inçlik dokunmatik ekrana sahip ve Apple CarPlay ile Android Auto uyumlu yeni nesil Honda CONNECT, yolculuk keyfini artırmak için tasarlanmıştır.

Yeni Honda ZR-V

Yeni Honda ZR-V

Bose ses sistemi

Kabin içerisinde en uygun şekilde konumlandırılan 12 adet Bose hoparlörlü ses sistemi, etkileyici bir ses deneyimi ortaya çıkarıyor.


Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi

Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, ZR-V'nin kapı kolu çekildiğinde otomatik olarak kapıları açıyor ve sadece bir kez start düğmesine basıldığında aracı çalıştırıyor. Bu özellik, anahtarın cepte veya çantada olduğu durumlarda kolay erişim sunuyor.

Yeni Honda ZR-V

Yeni Honda ZR-V

Akıllı bagaj kapağı

Akıllı bagaj kapağı, ellerinizi kullanmadan bagajı açmanızı ve ZR-V’den uzaklaşırken bagajın otomatik olarak kapanmasını sağlıyor.


Kablosuz şarj

ZR-V'in orta konsolunda kablosuz şarj ünitesi bulunuyor. Ayrıca, ön ve arka tarafta USB-A ve USB-C bağlantı noktaları, araç içinde ek şarj seçenekleri sunuyor.

Yeni Honda ZR-V
Yeni Honda ZR-V

Park asistanları

ZR-V, park sensörleri ve standart geri görüş kamerası ile donatılmıştır. Geri vitese takıldığında, 9 inçlik multimedya ekranı aracın arkasını geniş bir açıyla gösteriyor ve park etmeyi kolaylaştırmak için kuşbakışı görünümü etkin hale geliyor.


Göz hizası gösterge paneli

Yükseltilmiş gösterge ekranı, sağlanan bilgileri doğrudan ön cam üzerine yansıtıyor. Böylece, temel sürüş bilgilerini yol ile eş zamanlı olarak gözlemleme imkanı sunuyor.

Yeni Honda ZR-V

Elektrikli Sürüş

Hibrit sürüş modunda ise benzin ve elektriğin gücü optimum performans ve yakıt ekonomisi için birleşiyor.

Hibrit Sürüş

Hibrit sürüş modunda ise benzin ve elektriğin gücü optimum performans ve yakıt ekonomisi için birleşiyor.

Benzinli Sürüş

Benzinli sürüş modu, uzun süreli veya yüksek hızlı sürüşlerde otomobilin verimliliğini en üst seviyeye taşımak üzere devreye giriyor.

Üretken Frenleme

Frenleme yoluyla açığa çıkan elektrik enerjisini kullanır ve manuel olarak şarj etmeye ihtiyaç kalmaz.