Yenilenen Hibrit Deneyimi

VIDEOYU İZLE

Jazz

ŞİMDİ 746.100 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ
  • Yeni Jazz Renk

İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey Yeni Jazz’da

Bildiğiniz ve sevdiğiniz Jazz, yenilenen tasarımı ve gelişmiş teknolojik özellikleri ile sizi bekliyor. İhtiyacınız olan her şeyi Yeni Honda Jazz e:HEV’de bulabilirsiniz. Üstelik iki farklı versiyon seçeneğiyle: Gelişmiş Jazz ve Sportif Jazz Crosstar.

Yeni Honda Jazz

Özgün Tasarım

Honda mühendisleri, Yeni Jazz’ın aerodinamik açıdan daha verimli hale gelebilmesi için dış tasarımda olabildiğince yalın ve dinamik hatlar kullandı. Böylece e:HEV teknolojisinin altında yatan Honda Felsefesi, Yeni Jazz’ın kendine özgü iç ve dış tasarımına da yansıdı. Yeni Jazz artık daha çekici.

Yeni Honda Jazz

Gelişmiş Tasarım

Yeni Jazz, her zaman olduğu gibi kendine özgü çizgileri ve fonksiyonelliği ile öne çıkıyor. Son derece modern ve yalın çizgiler, Jazz’a benzersiz bir kişilik kazandırıyor.

Yeni Honda Jazz

Yeni Honda Jazz

Dinamik Görünüm

Yeni Jazz’ın dış tasarımındaki dikkat çekici çizgiler, hem modern bir imaj sunuyor hem de aerodinamik açıdan verimlilik sağlıyor.


Entegre Tavan Rayları

Yeni Jazz Crosstar, entegre tavan raylarıyla uzun yolculuklar için tavanda pratik ve oldukça geniş bir depolama alanı sunuyor.

Yeni Honda Jazz

Yeni Honda Jazz

Dikkat Çekici Ön Izgara

Özgün ön ızgarasıyla kolayca fark edilen Yeni Jazz, bir önceki nesle göre daha güçlü ve kaslı bir tasarıma sahip.


16” Alaşımlı Jantlar

Aracın dinamik görünümünü tamamlayan 16” alaşımlı jantlar, otomobilin akıcı sürüş performansına da katkıda bulunuyor.

Yeni Honda Jazz

Yeni Honda Jazz

Konforlu ve Ferah Yaşam Alanı

Yeni Jazz’ın dış görünümünü sevdiyseniz konforlu ve ferah yaşam alanı sizi daha da heyecanlandıracak. Ayrıntılara önem veren Honda mühendisleri, iç mekanda rahat ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanız için özen gösterdi. Geniş görüş açılarıyla panoramik manzaranın keyfini çıkarabilmeniz için A sütunu özenle tasarlandı. Jazz’ın yeni iç tasarımı hem sürücü ve yolcular için konforlu bir yaşam alanı hem de eşyaları için geniş bir depolama alanı sunuyor.


Konforlu İç Mekan

Yeni Jazz, daha az yorulmanızı sağlayacak yeni nesil tasarıma sahip ergonomik ön koltukları ve geniş diz mesafesi ile her yolculuğu bir keyfe dönüştürüyor.

Yeni Honda Jazz

Yeni Honda Jazz

Geniş ve Gelişmiş Görüş Açısı

Honda mühendisleri tarafından tasarlanan ince A sütunları, gizlenmiş silecekleri ve panoramik ön camı ile sürüş pozisyonundan taviz vermeden benzersiz bir görüş açısı sunuyor. Böylece hem hayata geniş çerçeveden bakmanızı sağlıyor hem de kör noktaları azaltıp sürüş güvenliğinizi artırıyor.


Şık ve Yalın Ön Konsol Tasarımı

Geniş iç mekan, şık ve modern ön konsol tasarımıyla öne çıkıyor. Ergonomik olarak tasarlanan tuş takımları, dokunma hissini benzersiz kılmak için oldukça yumuşak malzemeler ile üretildi. Yeni 7” dijital gösterge ile 9” Honda CONNECT dokunmatik multimedya ekranı ise sürüş anında aradığınız bilgilere ulaşmanızı ve telefonunuzda yer alan uygulamaları yönetmenizi sağlıyor.

Yeni Honda Jazz

Yeni Honda Jazz

Aradığınız Performans

Honda Jazz e:HEV, sorunsuz bir hibrit sürüş deneyimine sahip olmanız için 3 farklı sürüş modundan güç alıyor. Sürüş tarzınıza ve yol durumuna göre Yeni Jazz, benzinli ve elektrikli sürüş modları arasında geçiş yapıyor. Maksimum güce ihtiyacınız olduğunu düşündüğü anda ise hibrit sürüş moduna geçiyor ve aradığınız performansa ulaşmanızı sağlıyor.


Formula 1’den Tanıdığınız Hibrit Güç

Honda mühendislerinin hem Formula 1 pistlerinde hem de üretim süreçlerinde elde ettiği hibrit otomobil deneyimi, Yeni Honda Jazz e:HEV’de birleşti. Tercihiniz dinamik ve yüksek performanslı bir hibrit otomobilse Yeni Jazz sizi bekliyor.


Üstün Sürüş Deneyimi

Honda e:HEV teknolojisi, üstün yakıt ekonomisi ve düşük emisyon değerleri sağlarken sürüş performansını da artırıyor. Her koşulda akıcı bir yol performansı ve hızlı gaz tepkisini yakalayabilmeniz için Yeni Jazz, Honda mühendisleri tarafından özel olarak geliştirildi.


Teknoloji

Yeni Jazz, Kablosuz Apple CarPlay desteği gibi teknolojileri ile dünyaya bağlanmanızı ve keyifli sürüş dinamikleri ile sevdiğiniz şarkılar veya akıllı asistanları bir araya getiriyor.

Yeni Honda Jazz

Yeni Honda Jazz

Kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto Desteği

Kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto destekleriyle multimedya ekranına kolayca bağlanıp telefonunuzda yer alan uygulamaları, ekran aracılığıyla da kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Siri gibi akıllı asistanlarla komutları sesli şekilde vermeniz mümkün.


Dijital Gösterge Ekranı

7” dijital gösterge ekranı, Yeni Honda Jazz’ın anlık sürüş bilgileri ile ilgili merak ettiğiniz detayları sizinle paylaşır. Ekran aracılığıyla yakıt tüketimini veya hangi sürüş modunda olduğunuzu rahatça görebilirsiniz.

Yeni Honda Jazz

Her Sürüşte Daha Güvenli

Sürüş güvenliğini en üst seviyeye taşımak için radar ve sensörlerle donatılan Yeni Jazz, gelişmiş sürücü destek sistemlerini standart olarak sunar.


Uyarlanabilir Hız Sabitleyici

Uyarlanabilir Hız Sabitleyici, önceden belirlediğiniz hızda kesintisiz bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Ayrıca gelişmiş teknolojileri ile trafik işaretlerini tanır ve otomatik olarak kurallara uyar.


Şerit Koruma Destek Sistemi

Otomobilin şerit ortasında kalmasına yardımcı olan sistem, sürüş boyunca direksiyon düzeltme gereksinimini azaltırken daha az stresli ve daha dingin bir sürüş deneyimi sağlıyor.


Kör Nokta Uyarı Sistemi

Kör noktada kalan araçları tespit ederek ilgili tarafın yan aynasında yanıp sönen bir ışıkla sizi uyarır. Bu sayede şerit değişikliğini daha güvenli yapmanızı sağlar.