Hayat Dolu Hibrit.

Jazz

ŞİMDİ 1.479.000 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

SİZİ ARAYALIM TEST SÜRÜŞÜ
  • Gün Işığı Beyazı / Sedefli
  • Kristal Kırmızı / Metalik

Gelişmiş e:HEV Hibrit Teknolojisi

e:HEV hibrit teknolojisi, yüksek verimliliği her zaman keyifli bir sürüş deneyimi ile birleştiriyor. Sistem, birbiriyle uyum içerisinde çalışan kompakt ve güçlü elektrikli motor, yüksek verimlilik seviyesine sahip 1.5 litrelik benzinli motor, lityum iyon batarya ve şanzımandan oluşuyor. Gelişmiş güç kontrol ünitesi, farklı sürüş koşullarında her zaman anında yanıt veren akıcı ve canlı bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Yeni Honda Jazz

Güvende hissedin.

Siz ve yolcularınızın güvenliği için tasarlanan Honda SENSING, gözden kaçırabileceğiniz tehlikelere karşı sizi uyaran bir dizi akıllı güvenlik özelliği içerir. Bu gelişmiş sürüş destek teknolojileri, Jazz'ın NCAP'ten en yüksek derecelendirme olan 5 Yıldız almasında önemli bir rol oynar.

Yeni Honda Jazz

Yorgunluk önleyici koltuklar

Yüksek kaliteli malzemeler Jazz’ın konforunu daha keyifli ve daha az yorucu hale getirir.

Yeni Honda Jazz

Yeni Honda Jazz

Honda CONNECT

Honda CONNECT uygulamalarınızı ve çalma listelerinizi 9 inç boyutlu multimedya ekranında görüntülemek için Android AutoTM ve Apple CarPlay üzerinden akıllı telefonunuzu Honda CONNECT'e bağlayabilirsiniz.


Yüksek taşıma kapasitesi

Kompakt dış boyutlara sahip olan Honda Jazz geniş bir bagaj hacmi sunmaktadır. Arka koltuklar katlandığında tavana kadar 1.205 litreye varan geniş bagaj hacmine sahiptir.

Yeni Honda Jazz

Yeni Honda Jazz

Panoramik görünüm

Jazz'ın daha ince ama son derece sağlam olan A sütunları, daha rahat bir sürüş deneyimi için çevresel görüş alanı sunar.


Estetik tasarımlı jantlar

Jazz'ın göz alıcı görünümünü 16 inç alaşım jantlar tamamlar. Ayrıca bu hafif alaşımlar otomobilin performansına da katkı sağlar.

Yeni Honda Jazz

Honda SENSING ile gelişmiş güvenlik

Sizi ve yolcularınızın sürüş güvenliğini en üst seviyeye taşımak için Jazz'da standart olarak Honda SENSING gelişmiş sürüş destek teknolojileri sunar.


Şerit Koruma Destek Sistemi

Otomobilin şerit ortasında kalmasına yardımcı olan sistem, sürüş boyunca direksiyon düzeltme gereksinimini azaltırken daha az stresli ve daha dingin bir sürüş deneyimi sağlıyor.


Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi

Otomobil veya yayayla çarpışma olasılığı söz konusu olduğunda sizi tehlikeye karşı uyarır ve olası çarpışmanın hem şiddetini hem de tehlikesini en aza indirmek için aracın hızını azaltır.