Honda Type-R

RENK SEÇENEKLERİ

 • Şampiyonluk Beyazı

  Şampiyonluk Beyazı

 • Sonik Gri

  Sonik Gri

 • Spor Mavi

  Spor Mavi

 • Ralli Kırmızı

  Ralli Kırmızı

 • Kristal Siyah

  Kristal Siyah

  Detay

  İYİ OLMAK YETMEZ

  Sorgulamayı, meydan okumayı, her zaman daha iyi olmayı ve asla yerimizde saymamayı seviyoruz.

  Honda mühendislerinin benimsediği bu ilkeler, şu ana kadar edindiğimiz tüm tecrübeleri ve geleceğe yönelik tutkularımızı Yeni Civic Type R’a aktarmamızı sağladı.

  Baştan aşağı yeniden tasarladığımız Yeni Civic Type R, size mümkün olan en iyi sürüş keyfini sunmak üzere yola çıkmaya hazır.

  Honda Type-R

  YENİ BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

  Yeni yüksek rijitlik seviyesine sahip gövde ve tamamı yenilenen süspansiyon sistemi sayesinde Yeni Civic Type R’ın viraj alma yeteneği arttı, direksiyon tepkileri gelişti.

  Honda mühendislerinin yaptığı bu yeni geliştirmeler sayesinde, atak sürüş karakteri ve maksimum seviyede güç transferi için çalışan bileşenler Civic Type R’ın performansını bir üst seviyeye çıkardı.

  Ön akstaki MacPherson süspansiyon bağlantıları, yüksek tork değerinin direksiyona etkisini azaltarak yol tutuşunu geliştirirken, çok kollu bağımsız arka süspansiyon ise fren anında stabiliteyi ve otomobilin genel dengesini artırdı.

  Uyarlanabilir Amortisör Sistemi ve sınırlı kaydırmalı kilitli diferansiyelle desteklenen Yeni Civic Type R’ın daha kontrollü ve stabil olmasıyla birlikte sürüş keyfi çağ atladı.

  Honda Type-R

  KALP ATIŞLARINIZ HIZLANACAK

  2.0 L

  MOTOR

  320 PS

  MAKSİMUM GÜÇ

  400 Nm

  TORK


  EŞSİZ CIVIC TYPE R

  Bir otomobil daha motoru çalıştırmadan kalp atışlarınızın hızlanmasına sebep oluyorsa, ruh eşinizi buldunuz demektir.

  Yeni Civic Type R’ın her detayında motor sporlarından ilham alan yarışçı ruhu göreceksiniz. Alaşım vites kolu ve okunması kolay göstergeler iç mekana sportif bir görünüm kazandırırken, otomobilinizin seri numarasının yazılı olduğu Civic Type R plakası sizi hiç olmadığınız kadar özel hissettirecek.

  Honda Type-R

  © 2020 - İnallar Otomotiv A.Ş